Przejdź do treści

Nowa umowa POIiŚ

Zdjęcie, Nowa umowa POIiŚ
  Mamy kolejny sukces we wdrażaniu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. W dniu 11.03.2013 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi nastąpiło uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie w ramach POIiŚ projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie aglomeracji Zduńska Wola – I faza”.

Do grona naszych beneficjentów dołączyło Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. odpowiedzialne za realizację projektu, którego całkowita wartość wynosi 52 168 686,62 PLN, natomiast wartość unijnego dofinansowania to 25 575 435,58 PLN. Projekt swoim zakresem wpisuje się w priorytet I Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko - Gospodarka wodno - ściekowa w aglomeracjach powyżej 15 tys. RLM. Jego głównym celem  jest likwidacja źródeł skażenia środowiska poprzez podniesienie poziomu wyposażenia aglomeracji w zakresie systemu zbiorczej kanalizacji sanitarnej oraz sprawnego i efektownego oczyszczania ścieków. W ramach projektu planowana jest przebudowa oczyszczalni ścieków oraz wybudowanie 8,67 km kanalizacji sanitarnej do której zostanie podłączonych ponad 1500 osób.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.