Przejdź do treści

XX targi Budownictwa - INTERBUD rozpoczęte!

Zdjęcie, XX targi Budownictwa - INTERBUD rozpoczęte!
W dniu 1 marca zostały otwarte XX Targi Budownictwa INTERBUD. To kolejna edycja największej imprezy wystawienniczej w Łodzi. XX edycję Targów rozpoczęło m.in: IV Forum Wykonawców - Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej. Swoją ofertę dofinansowywania zadań z zakresu termomodernizacji budynków przedstawił Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Przez cały najbliższy weekend wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje w zakresie Programów Priorytetowych dla osób fizycznych, chcących pozyskać środki na przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompy ciepła oraz odnawialne źródła energii. Współnie z Regionalną Izbą Budownictwa zapraszamy na stoisko nr 75!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.