Przejdź do treści

XX targi Budownictwa - INTERBUD rozpoczęte!

Zdjęcie, XX targi Budownictwa - INTERBUD rozpoczęte!
W dniu 1 marca zostały otwarte XX Targi Budownictwa INTERBUD. To kolejna edycja największej imprezy wystawienniczej w Łodzi. XX edycję Targów rozpoczęło m.in: IV Forum Wykonawców - Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej. Swoją ofertę dofinansowywania zadań z zakresu termomodernizacji budynków przedstawił Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Przez cały najbliższy weekend wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje w zakresie Programów Priorytetowych dla osób fizycznych, chcących pozyskać środki na przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompy ciepła oraz odnawialne źródła energii. Współnie z Regionalną Izbą Budownictwa zapraszamy na stoisko nr 75!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.