Przejdź do treści

XX Targi Budownictwa - INTERBUD

Już w najbliższy piątek 1 marca rozpoczną się XX Targi Budownictwa INTERBUD. Targi potrwają do niedzieli 3 marca.

Tegoroczna edycja Targów związana będzie z tanim budownictwem mieszkaniowym, finansowaniem inwestycji budowlanych,  obniżeniem kosztów utrzymania oraz prezentacją materiałów i urządzeń, wyposażenia wnętrz. Wszyscy zainteresowani budownictwem energooszczędnym, ekologicznym i funkcjonalnym na pewno znajdą coś dla siebie.

Podczas tegorocznej edycji Targów Budownictwa swoją ofertę przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać szczegółowe informacje w zakresie Programów Priorytetowych dla osób fizycznych, chcących pozyskać środki na przydomowe oczyszczalnie ścieków, pompy ciepła oraz odnawialne źródła energii. W tym roku WFOŚiGW w Łodzi i Regionalna Izba Budownictwa zapraszają na wspólne stoisko nr 75.

Tegoroczne Targi Budownictwa będą odbywały się w Centrum Konferencyjno - Wystawienniczym przy al. Politechniki 4 oraz w Hali MOSiR przy ul. Skorupki 21.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz więcej...

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.