Przejdź do treści

Zapytanie ofertowe - przeprowadzenie kontroli prawidłowości dokumentacji

W związku z prowadzonym postępowaniem o zamówienie publiczne Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi jako Instytucja Wdrażająca środowiskowe priorytety w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko zaprasza do przesłania oferty usługi: Przeprowadzenie kontroli prawidłowości dokumentacji przygotowanej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (ex-ante) bądź prawidłowości przeprowadzenia przez Beneficjenta PO IiŚ postępowania o udzielenie zamówienia publicznego (ex-post).

Ofertę można składać w Kancelarii WFOŚiGW w Łodzi, ul. Łąkowa 11, przesłać faxem na nr 42-639-51-21 lub emailem na adres zamowienia@wfosigw.lodz.pl w terminie do 01.03.2013 r. do godz 12.00.

Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Pomocy Technicznej Programu Infrastruktura i Środowisko.

- Szczegółowy zakres zamówienia

- Karta Eksperta

- Zestawienie cen

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.