Przejdź do treści

Informacja dla Wnioskodawców - usuwanie wyrobów zawierających azbest

Informacja dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest

Informujemy, że w zakładce "Formularze wniosków" dostępny jest "Regulamin udzielania dotacji przez WFOŚiGW w Łodzi na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa łódzkiego z udziałem środków udostępnionych przez NFOŚiGW" wraz z formularzami wniosku i oświadczeniami niezbędnymi do uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi z dziedziny Gospodarka Odpadami i Ochrona Powierzchni Ziemi (AZBEST).

Wnioski należy składać do 30 września 2013 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.