Przejdź do treści

Informacja dla Wnioskodawców - usuwanie wyrobów zawierających azbest

Informacja dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest

Informujemy, że w zakładce "Formularze wniosków" dostępny jest "Regulamin udzielania dotacji przez WFOŚiGW w Łodzi na zadania z zakresu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu województwa łódzkiego z udziałem środków udostępnionych przez NFOŚiGW" wraz z formularzami wniosku i oświadczeniami niezbędnymi do uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi z dziedziny Gospodarka Odpadami i Ochrona Powierzchni Ziemi (AZBEST).

Wnioski należy składać do 30 września 2013 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.