Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół w Leśmierzu

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół w Leśmierzu
W dniu 07.02.2013r. w Zespole Szkół w Leśmierzu odbyło się uroczyste otwarcie nowej ekopracowni. Klasopracownia odnowiona została dzięki dotacji z WFOŚiGW w Łodzi udzielonej na zadanie pn. „Zaplanowanie i utworzenie pracowni przyrodniczej „ SIEDLISKO CZAJKI” przy Zespole Szkół w Leśmierzu”.

W uroczystym przecięciu wstęgi udział wzięli: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Wiesław Łukomski, Wójt Gminy Ozorków Pan Władysław Sobolewski oraz przedstawiciele grona pedagogicznego, uczniowie, rodzice oraz pozostali zaproszeni goście. Koszt utworzenia pracowni wyniósł 40.524,95 zł, z czego dotacja wyniosła 36.852,00zł. Dzięki przyznanym środkom zakupione zostały niezbędne pomoce dydaktyczne, tj.: tablica interaktywna zestaw, komputerowy, mikroskopy, preparaty mikroskopowe, filmy DVD, okazy zatopione w tworzywie, walizka Eko-badacza itp. Pozwolą one przeprowadzać wiele ciekawych zajęć z przyrody, biologii, geografii, rozwijających zagadnienia z edukacji ekologicznej. Ponadto dzięki dotacji zakupiono nowe meble, tablice korkowe, stojak na mapy, a w oknach założono nowe rolety. Nowe sprzęty i urządzenia sprawią, że przebywanie w nowoczesnej pracowni będzie przyjemniejsze, a nauczanie i uczenie się staną się bardziej owocne.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.