Przejdź do treści

"Obszary wsparcia Województwa Łódzkiego na rzecz rozwoju przedsiębiorczości"

Zdjęcie,
W dniu 4 lutego 2013 r. w Poddębicach w siedzibie Spółki „Geotermia Poddębice” z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Witolda Stępnia i Burmistrza Poddębic Pana Piotra Sęczkowskiego, odbyło się spotkanie pn.: „Obszary wsparcia Województwa Łódzkiego na rzecz rozwoju przedsiębiorczości”.

W trakcie spotkania Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Pan Andrzej Czapla omówił możliwości dofinansowania ze środków Funduszu zadań proekologicznych, realizowanych przez przedsiębiorców. Ponadto  Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego przedstawiła instrumenty wsparcia finansowego dla firm z sektora MŚP.

W drugiej części spotkania uczestnicy zapoznali się z  inwestycją, realizowaną przez Spółkę Geotermia Poddębice pn.: "Budowa infrastruktury publicznej wykorzystującej energię geotermalną do ogrzewania budynków". Zadanie zostało dofinansowane kwotą ponad 3,5 mln zł ze środków WFOŚiGW w Łodzi. Obecnie trwają prace związane z podłączaniem do sieci kolejnych budynków użyteczności publicznej z terenu Poddębic.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.