Przejdź do treści

System Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym

Szanowni Beneficjenci, informujemy, że decyzją Prezesa Zarządu w WFOŚiGW w Łodzi został wdrożony System Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym, obejmujący całą strukturę organizacyjną Funduszu i wszystkich jego pracowników.

Celem Systemu jest:

- eliminacja albo minimalizacja możliwości wystąpienia incydentu o charakterze korupcyjnym we wszystkich aspektach funkcjonowania Funduszu;

- zbudowanie wysokiego poziomu zaufania do decyzji podejmowanych w Funduszu, które mają znaczenie dla jego Beneficjentów;

- sprawne dostosowywanie się Funduszu do zmieniających się wymagań i przepisów prawa.

Za efektywność Systemu odpowiedzialny jest Dyrektor Biura Pani Barbara Rutkowska pełniąca funkcję Przedstawiciela Zarządu ds. Systemu Zarządzania.

Zapraszamy wszystkich współpracujących z Funduszem do zapoznania się z dokumentacją dotyczącą Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym.

 

Do pobrania:

- Zasady oraz tryb postępowania w przypadku wystąpienia incydentu o charakterze korupcyjnym

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.