Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody w Złoczewie

Zdjęcie, Uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody w Złoczewie
W dniu 28.01.2013 r. odbyło się uroczyste otwarcie Stacji Uzdatniania Wody zmodernizowanej w ramach operacji „Przebudowa Stacji Uzdatniania Wody w Złoczewie wraz z modernizacją odcinka kanalizacji sanitarnej” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013 „Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej”.

Uroczystość uatrakcyjniła wystawa fotograficzna pt. "Woda to życie", zorganizowana w ramach Konkursu, nad którym Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi objął Patronat Honorowy. Celem konkursu było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży postaw ekologicznych poprzez uświadamianie konieczności racjonalnego zużycia wody oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia     własnego spojrzenia na wartość jaką jest woda, a także rozbudzić zainteresowanie związane z racjonalnym gospodarowaniem zasobami wody.

Przedstawicielami Funduszu byli Zastępca Prezesa Zarządu Bohdan Cezary Dzierżek i pani Ewa Czarnecka.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.