Przejdź do treści

Dofinansowanie OZE w roku 2013 - ważny komunikat!

Uprzejmie informujemy, że w roku 2013 wnioski z dziedziny Ochrona Powietrza na dofinansowanie zadań w formie pożyczek przeznaczonych na realizację inwestycji związanych z produkcją energii ze źródeł odnawialnych przy wykorzystaniu zasobów pochodzących z wiatru lub promieniowania słonecznego, w celach jej dalszej odsprzedaży (komercyjnych), nie będą rozpatrywane w trybie ciągłym.

Postanowiono podjąć prace nad opracowaniem warunków konkursu na dofinansowanie zadań, o których mowa powyżej. Zakończenie prac nad konkursem i jego ogłoszenie planowane jest do dnia 31.03.2013 r. Wnioski o pożyczkę złożone poza planowanym konkursem nie będą podlegać rozpatrywaniu. Wnioskodawcy będą mieli możliwość ubiegania się o dofinansowanie w trybie konkursowym lub skorzystania z dopłaty do oprocentowania kredytów bankowych.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.