Przejdź do treści

Nowa forma kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w województwie łódzkim

Informujemy Państwa, iż od 14 stycznia 2013 r., poza dotychczasowymi formami komunikacji, będzie można również kontaktować się z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego w województwie łódzkim za pomocą komunikatora Skype.

Konsultanci Punktów Informacyjnych czekają na Państwa pytania z zakresu Funduszy Europejskich na komunikatorze SKYPE w godzinach 12.00-14.00 od poniedziałku do piątku zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

poniedziałek

Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach

lpi_brzeziny

wtorek

Lokalny Punkt Informacyjny w Łowiczu

lpi_lowicz

środa

Główny Punkt Informacyjny w Łodzi

punkt.informacyjny.um

czwartek

Lokalny Punkt Informacyjny w Sieradzu

pife-sieradz

piątek

Lokalny Punkt Informacyjny w Bełchatowie

lpi_fe_belchatow

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.