Przejdź do treści

Nowa forma kontaktu z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w województwie łódzkim

Informujemy Państwa, iż od 14 stycznia 2013 r., poza dotychczasowymi formami komunikacji, będzie można również kontaktować się z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego w województwie łódzkim za pomocą komunikatora Skype.

Konsultanci Punktów Informacyjnych czekają na Państwa pytania z zakresu Funduszy Europejskich na komunikatorze SKYPE w godzinach 12.00-14.00 od poniedziałku do piątku zgodnie z poniższym harmonogramem:

 

poniedziałek

Lokalny Punkt Informacyjny w Brzezinach

lpi_brzeziny

wtorek

Lokalny Punkt Informacyjny w Łowiczu

lpi_lowicz

środa

Główny Punkt Informacyjny w Łodzi

punkt.informacyjny.um

czwartek

Lokalny Punkt Informacyjny w Sieradzu

pife-sieradz

piątek

Lokalny Punkt Informacyjny w Bełchatowie

lpi_fe_belchatow

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.