Przejdź do treści

Szkolenie dla Beneficjentów POIiŚ

W dniach 14 – 15 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z zakresu "Nieprawidłowości w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko".

W spotkaniu dominowały zagadnienia szeroko pojętych nieprawidłowości w kontekście unormowań prawnych, korekt finansowych, zasad utrzymania trwałości projektu, kontroli procedur zawierania umów oraz wytycznych wprowadzonych rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego lub wytycznych w zakresie sposobu postępowania w razie wykrycia nieprawidłowości. Szkolenie okazało się bardzo potrzebne obserwując interesującą i wielowątkową dyskusję uczestników z jednostek realizujących projekty i koordynatorów z Wojewódzkiego Funduszu.

Dziękujemy za przybycie.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.