Przejdź do treści

Zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna rozpatrywane w trybie konkursowym w roku 2013

Uprzejmie informujemy, iż w roku 2013 WFOŚiGW w Łodzi planuje ogłoszenie konkursów z dziedziny Edukacja Ekologiczna na zadania obejmujące:
1)    produkcje cyklu audycji radiowych i programów telewizyjnych z zakresu ochrony środowiska - termin ogłoszenia: styczeń 2013r.
2)    utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach - termin ogłoszenia: luty 2013r
3)    utworzenie pracowni przyrodniczej - konkurs dla szkół z województwa łódzkiego - termin ogłoszenia: marzec 2013r.

Regulaminy ww. konkursów wraz z formularzami wniosków będą dostępne na stronie internetowej Funduszu w zakładce "Konkursy" - "Konkursy na dotację Funduszu".

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.