Przejdź do treści

"Razem dla środowiska" - spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego!

Zdjęcie,
W dniu 12 grudnia 2012 r. w Łódzkim Domu Kultury, przy ul. Traugutta 18 odbyło się spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami z terenu województwa łódzkiego pn.: "Razem dla środowiska"

Spotkanie informacyjne dotyczączyło możliwości uzyskania preferencyjnego dofinansowania na realizację przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska i miało na celu dostarczenie informacji o mechanizmach finansowych, które pomogą skutecznie realizować zadania z udziałem środków WFOŚiGW w Łodzi. W trakcie spotkania przedstawiono pełną ofertę dostępną dla sektora gospodarczego i szczegółowo wyjaśniono na jakich zasadach można ubiegać się o niskooprocentowane, częściowo umarzalne pożyczki, na jakich warunkach udzielane są kredyty preferencyjne oraz jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać dotację ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

W spotkaniu wziął udział Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Tomasz Łysek, Zastępca Prezesa pan Zbigniew Stasiak oraz Dyrektor Biura pani Barbara Rutkowska. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.