Przejdź do treści

"Razem dla środowiska" - spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego!

Zdjęcie,
W dniu 12 grudnia 2012 r. w Łódzkim Domu Kultury, przy ul. Traugutta 18 odbyło się spotkanie informacyjne z przedsiębiorcami z terenu województwa łódzkiego pn.: "Razem dla środowiska"

Spotkanie informacyjne dotyczączyło możliwości uzyskania preferencyjnego dofinansowania na realizację przedsięwzięć z zakresu ochrony środowiska i miało na celu dostarczenie informacji o mechanizmach finansowych, które pomogą skutecznie realizować zadania z udziałem środków WFOŚiGW w Łodzi. W trakcie spotkania przedstawiono pełną ofertę dostępną dla sektora gospodarczego i szczegółowo wyjaśniono na jakich zasadach można ubiegać się o niskooprocentowane, częściowo umarzalne pożyczki, na jakich warunkach udzielane są kredyty preferencyjne oraz jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać dotację ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

W spotkaniu wziął udział Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi pan Tomasz Łysek, Zastępca Prezesa pan Zbigniew Stasiak oraz Dyrektor Biura pani Barbara Rutkowska. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym i zapraszamy do składania wniosków o dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi!

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.