Przejdź do treści

Uroczysta Gala podsumowująca Konkursy ogłoszone przez WFOŚiGW w Łodzi!

Zdjęcie, Uroczysta Gala podsumowująca Konkursy ogłoszone przez WFOŚiGW w Łodzi!
W dniu 12 grudnia 2012 r. w Łódzkim Domu Kultury, przy ul. Traugutta 18 odbyła się uroczysta Gala podsumowująca Konkursy, zorganizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wśród zaproszonych gości była Prezydent Miasta Łodzi - Pani Hanna Zdanowska, Marszałek Województwa Łódzkiego - Pan Witold Stępień, Wiceprezydent Miasta Łodzi - Pan Radosław Stępień oraz przedstawiciele Kolegiów Konkursowych, którzy oceniali złożone w ramach konkursów prace. Podczas Gali podsumowane zostały następujące Konkursy: "Strażnik siedlisk przyrodniczych - IV edycja", "Ekobelfry 2012" oraz "Konkurs na najlepszą pracę magisterską". Podczas uroczystej GALI 2012 podsumowującej konkursy po raz pierwszy wręczono Statuetki WFOŚiGW w Łodzi. 

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkich laureatom! Zachęcamy do brania udziału w kolejnych edycjach konkursów o nagrodę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi!

 

 

 

 

 

 

Podsumowanie Konkursu "Strażnik siedlisk przyrodniczych - IV edycja"

 

Podsumowanie "Konkursu na najlepszą pracę magisterską"

Podsumowanie Konkursu "Ekobelfry 2012" w kategorii Ekoszkoła i Ekobelfer

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.